Rekomendacje

Chcąc wstawić Rekomendację, wyślij treść listem w zakładce KONTAKT. Podpisując Imieniem i Nazwiskiem. Z góry, dziękuję :)


 •   W 100% polecamy FotoLizard. Zdjęcia od Tomasza to najlepsza pamiątka naszego ślubu. Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować fotografa to będziemy korzystać tylko z usług FotoLizard.  Serdecznie dziękujemy.   Paula i Marcin.

 • Fotolizard to synonim wspaniałych zdjęć. To prawdziwe obrazy malowane światłem. Z każdej jednej sesji jestem niesamowicie zadowolona i będę jeszcze nie raz wracać do Fotolizard. Polecam i pozdrawiam -  Agnieszka,   "Płaszcz i Suknia"

 • Fotolizard wykazuje się ogromnym talentem, pasją do fotografii, poświęceniem w wykonywaną pracę, co sprawia że współpraca z nim jest bardzo przyjemna. Jest kreatywny, otwarty na wszelkie innowacyjne pomysły, potrafi doradzić, dodatkowym atutem jest poczucie humoru, które sprawia że nie sposób jest się nie uśmiechać. Dotychczasowe współdziałanie oceniam jako profesjonalną współpracę oraz wspaniałą zabawę czego owocem są cudowne zdjęcia, które przerosły oczekiwania i zachwyciły wiele osób z otoczenia. W wyjątkowy sposób udało się uchwycić na fotografiach magię i urok poszczególnych chwil. Jest w nich wszystko: klimat, dusza, piękno. Zaskakują oryginalnością spojrzenia i trafnością w oddaniu tego co ulotne. Życzę dalszych sukcesów w przyszłości. W podziękowaniu za współpracę serdecznie polecam jego usługi fotograficzne.
    Pozdrawiam 
  Joanna  /  Joanna M. Art of Make Up

 • "Bardzo dziękuję za wspólną fotograficzną przygodę. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i przede wszystkim niesamowite zdjęcia. Serdecznie polecam osobom, które cenią w fotografii duszę zdjęć i ich wysoką jakość wykonania." Agata

 • Tomasz jest wyjątkowym, ciekawym, nietuzinkowym Człowiekiem. Przekłada się to na całość Jego twórczości - również na fotografię.
  Miałam przyjemność uczestniczyć w prowadzonym przez Tomasza kursie fotografii w marcu 2013r - i jestem pod wrażeniem. Przede wszystkim Tomasz zmusił :) mnie do ustawień manualnych - i CHWAŁA MU ZA TO! (Wcześniej czytałam, że warto, ale jakoś tak bez przekonania :) ) Od roku mam poczucie, że świadomie wpływam na moje zdjęcia :) Robię postępy a fotografowanie daje mi zdecydowanie więcej przyjemności niż przed kursem u Tomka :)
    Barbara